www.cvonline.hu

Targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 626006

Esztergomi partnercégünk számára azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk Targoncás munkakörben

Targoncás

Feladatok:
  • Targonca kezelése,
  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
  • a munkaterület tisztán tartása,
  • RF kézi szkenner használata,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Targoncavezetői engedély,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • önfegyelem, rugalmasság,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret.
Amit kínálunk:
  • Fizetés: fix bruttó órabér
  • Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye:
  • Esztergom
Egyéb:
  • Munkaidő: több műszakos munkarend
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Referencia kód: TES 02