www.cvonline.hu

Targoncás

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Zalaegerszeg melletti telephelyű cég keres

Targoncás

dolgozót azonnali kezdéssel.
Több éves szakmai tapasztalat.

Elvárások:

  • Józan életmód
  • 3 műszak vállalása
  • Több éves gyakorlat targonca vezetésbe
  • Együttműködés a feladatok megoldásában
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kétheti fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen cégnél dolgozott, és meddig,milyen feladatai voltak?
Helyek Zalaegerszeg
Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Targoncavezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű