www.cvonline.hu

TARGONCÁS

  • A hirdetés 67 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 23 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalata, folyamatos bővülés miatt új munkatársakat keres

TARGONCÁS munkakörbe

három műszakos munkarendbe.

Feladatai:

  • anyagmozgatás, dokumentációk kezelése
  • beérkezett áruk, göngyölegek átvétele, beraktározása
  • kiszállítások előkészítése, lebonyolítása

Elvárás:

  • érvényes vezetőüléses targoncavezetői engedély
  • több éves szakmai tapasztalat (oldal és homlokvillás)

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség
  • családias légkör

Az állás azonnal betölthető.

Kapcsolat: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő