www.cvonline.hu

Targoncás

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.13.
Jelentkezési határidő: 2016.11.29.
Hirdetés azonosító: 1080503

Targoncás

Szívesen dolgoznál az egyik legrégebbi sajtgyártó cégnél Magyarországon, melynek hagyománya közel 120 évre nyúlik vissza?
Akkor téged keresünk!
Munkavállalókat keresünk targoncás pozícióba azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- anyagot rakományt mozgat, rendeltetési helyre szállít
- emelőnaplót vezet, kimutatást készít

Elvárások:

- 8 osztály
- új targoncás jogosítvány
- 3 műszak vállalása
Előny:
robbanómotoros és villanyüzemű targoncás tapasztalat

Amit kínálunk:

Ha rendelkezel kellő motivációval és szívesen csatlakoznál egy ilyen nagy múltú megbízható céghez, mely hosszú távú munkalehetőséget kínál, versenyképes juttatási csomaggal jelentkezz nálunk!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján