www.cvonline.hu

Targoncás

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1066684

Üllői logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Komissiózás targoncával
  • Áru összekészítése, pakolás, csomagolás, címkézés
  • Munkaterület folyamatos tisztán tartása

Elvárások:
  • Legalább 1 éves raktáros vagy targoncás munkatapasztalat
  • Targoncavezető jogosítvány
  • Gyors munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó fizikum

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cegléd irányából céges autóbusz: Üllő, Monor, Vasad, Csévharaszt, Monorierdő, Felsőnyáregyháza, Alsónyáregyháza, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd
  • Versenyképes juttatások
  • Multinacionális vállalat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Bejárási támogatás

Előnyök:
  • Tapasztalat magas emelős targoncával

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Üllő

Egyéb információk:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest