www.cvonline.hu

Targoncás

  • A hirdetés 353 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Targoncás

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagmozgatás
  • Alapanyagok bekészítése a termelés részére és annak folyamatos biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targonca vezetői jogosítvány(új)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges buszjárat vagy útiköltség térítés
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés

Munkavégzés helye: Veszprém

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése
e-mail címre vagy hívjon minket a 06-20/275-7795-ös telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Egyéb