www.cvonline.hu

Targoncás üzemi kiszolgáló

Régió:

Baranya

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1039402
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal mohácsi partnercégünk részére keresünk munkatársakat hosszú távra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • a hőtartók folyékony fémmel ellátása, anyagmozgatás
  • a fém kezelése a technológiai előírások szerint
  • olvasztó berendezések kezelése,a kémiai ellenőrzéseknek megfelelően minta készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Fizikai, egészségügyi alkalmasság
  • tanulási hajlam
  • magas hőmérséklet tűrése
  • targoncavezetői jogosítvány

Előnyt jelent:

  • fémipari tapasztalat