www.cvonline.hu

Targoncás (Üllő)

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • OKJ targoncavezetői jogosítvány (magas emelős)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Üllő

Egyéb:

  • Három műszak
  • Cegléd irányából céges busz biztosított

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő