www.cvonline.hu
Targoncás (Szigetszentmiklós)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.19.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 625166
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Villamosipari területen tevékenykedő nemzetközi patrnerünkhöz keresünk TARGONCÁS munkatársakat Szigetszentmiklósra.

Feladatok:

- kézi és gépi anyagmozgatás
- áruösszekészítés
- árubevételezés
- áru lokációra történő elhelyezése
- raktári rend betartása

Követelmények
Elvárások targoncás munkakörben:

- szűkfolyosós és/vagy oldalemelésű tapasztalat,
- 2 éves releváns raktári/logisztikai tapasztalat,
- OKJ-s bizonyítvány és targoncás jogosítvány a következő típusokra: 3312,3313,3324 (minimum: OKJ-s + a régi jogsi típusok közül lehet 3332, 3343 vagy 3336.)

Elvárásaink gyalogos kiszedőknél/betárolóknál:

- OKJ-s bizonyítvány és targoncás jogosítvány 3313-as típusra (minimum: OKJ-s + a régi jogsi típusok közül lehet 3332, 3343 vagy 3336)
- jó fizikai állóképesség és teherbírás

Szükség esetén a 3 műszakos munkarend vállalása.