www.cvonline.hu

Targoncás - raktáros

  • A hirdetés 705 napja lejárt

A Modell & Hobby Kft, a távirányítású modellek, makettek, és játékok forgalmazásában évek óta a Magyarországi piac egyik vezető szereplője.

Cégünk, a játékok forgalmazásával foglalkozó területének, dinamikusan fejlődő csapatába keres,

targoncás-raktáros

munkatársat.

Feladatok:

  • árumozgatás targoncával
  • kézi anyagmozgatás
  • termékek komissiózása
  • bizonylatok elkészítése
  • vevőkkel való kapcsolattartás (árukiadás)
  • beszállítókkal való kapcsolattartás (áruátvétel)
  • leltározási feladatok elvégzése
  • raktár rendben tartása.

Elvárások:

  • Érvényes (OKJ-s) vezetőüléses, és gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány.
  • Magas emelésű, oldalvillás targoncával végzett munkatapasztalat szükséges.
  • Min. 2 év raktározási tapasztalat.
  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Szakmunkás iskolai, vagy középiskolai végzettség.
  • Nagyfokú precizitás, alaposság.
  • Önálló munkavégzés, felelősségtudat, csapatszellem.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete. (Word, Excel, MS Outlook)

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kultúrált munkakörülmények.

Fényképpel ellátott önéletrajzokat várunk!

Munkavégzés helye: Budapest III. ker.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő