www.cvonline.hu

Targoncás / Raktáros

  • A hirdetés 913 napja lejárt

Humánia HRS Group Zrt. egy országos hálózattal rendelkező munkaerő-kölcsönző, közvetítő vállalkozás. Cégünk kétoldalú szolgáltatóként segítséget nyújt a munkavállalók álláskeresésében és elhelyezkedésében, valamint a cégeknél felmerülő munkaerőhiány gyors és rugalmas pótlásában. Ügyfeleinknek jogszerű foglalkoztatással és megbízható ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Célunk, a munkaerőpiac minden szereplője számára egy dinamikusan fejlődő, emberközpontú szolgáltatás működtetése.

Targoncás/Raktáros
munkatársakat keressünk partnereink számára budapesti és vecsési telephelyekre

Feladatok

  • göngyölegnek, visszárunak, áruknak a tároló helyen történő kezelése és járatra kiadása
  • a raktári technikai eszközök, emelőgépek gépek használata
  • komissiózás és annak támogatása

Elvárások

  • minimum alapfokú végzettség
  • raktáros területen szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, pontosság
  • targoncajogosítvány

Előny: Raktár irányitási szoftver felhasználói szintű ismerete

Munkaidő: 3 műszak

Munkavégzés helye: Budapest (20. és 23. kerület), Vecsés

Jelentkezésre vonatkozó információk: Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy az alábbi e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő