www.cvonline.hu

Targoncás raktáros

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 601725

Pilisvörösvári telephelyű logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beérkező és kimenő termékek mozgatása targoncával,
  • komissiós feladatok ellátása,
  • szükséges adminisztráció elvégzése,
  • egyéb raktárosi feladatok,
  • raktárterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • Targoncavezetői/emelőgép kezelői engedély,
  • raktáros, targoncás, komissiós tapasztalat,
  • stressz tűrés, gyors munkavégzés,
  • megbízhatóság, felelősségtudat,
  • jó fizikum, állóképesség.
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű cég,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • tapasztalatszerzési lehetőség,
  • munkába járás támogatása.
Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár
Kapcsolat:
Bérigényt tartalmazó önéletrajzzal, referencia szám (LPT-100) megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.