www.cvonline.hu

Targoncás - raktáros

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1195480

Multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása
  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
  • Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Bejelentett, hosszú távú munkavégzés
  • Rendezett, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy kattintson a jelentkezés gombra. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét