www.cvonline.hu

Targoncás raktáros

Régió: Pest, Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.08.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1082826

Üllői partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Raktári anyagmozgatás, kitárazás, betárazás
- Raktár rendben tartása
- Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
- Áruösszekészítés
- Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
- Áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások:

- 3 műszakos munkarend vállalása
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Targoncavezető vagy Könnyűgépkezelő OKJ bizonyítvány
- Érvényes targoncás jogosítvány (3324 vagy 3313)
- Megbízhatóság
- Bűntetlen előélet
- Raktározásban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezést
- 6 hó után cafetária
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Üllő

Munkába járás támogatása céges buszjárattal:
Cegléd - Ceglédbercel - Albertirsa - Pilis - Alsónyáregyháza - Felsőnyáregyháza - Monorierdő - Csévharaszt - Vasad - Monor - Üllő - Gyömrő - Vecsés - Ecser és Gyál útvonalon.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján