www.cvonline.hu

Targoncás, raktáros (Zalaegerszeg)

  • Company_icon Job & Career Kft
  • Location_icon Zalaegerszeg, Zala
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Azonnali kezdéssel felveszünk zalaegerszegi gyárakba

Targoncásokat, raktárosokat!

Elvárás:

  • elektromos targoncás jogosítvány
  • targoncás munkatapasztalat
  • 2 műszakos, 3 műszakos  vagy folyamatos munkarend vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • alapfokú PC ismeret

Előny:

  • zalaegerszegi vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • versenyképes havibér br.162000 Ft-tól, 2018.jan.1-től br.180500 Ft-tól
  • kiemelt műszakpótlékok 15%-55% között
  • vasárnapi pótlékok, túlóra lehetőség
  • teljesítménybónusz 10%
  • céges buszjárat egész Zala megyében van
  • cafeteria havi nettó 11900Ft-tól
  • havi br. 30.000 Ft csatlakozási bónusz, ajánlási bónusz
  • munkaköri pótlékok, céges képzések
  • albérlet, szállás lehetőség távolabbról érkező dolgozók részére
  • betanítás, tréning van (pályakezdőket  is várunk)
  • hosszú távú munkalehetőség, karrier lehetőség!

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre vagy hívja a 20/401-7059-es vagy a 70/428-3744 -es telefonszámot!

Helyek Zalaegerszeg
Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű