www.cvonline.hu

Targoncás (Raktárkezelő)

  • A hirdetés 536 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. tulajdonában lévő, komplex logisztikai hálózattal rendelkező, disztribúciós-, beszerzési-, raktározási- és komissiózási tevékenységgel foglalkozó, LDS Disztribútor Kft.

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • az áru komissiózása (összekészítése)
  • raklapok helyes összeállítása

Elvárások:

  • targoncavezetői engedély és gyakorlat (3313-as álló targonca előny)
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • raktározás területén szerzett tapasztalat
  • számítógépes alapismeret

A munkavégzés helye:

  • Harbor park (1225 Budapest, Campona u. 1.)

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény és a pozíció megjelölésével a megjelenéstől számított kettő héten belül a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő