www.cvonline.hu

Targoncás - Pápa

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Pápán dinamikusan fejlődő parnercégünk részére munkatársakat keresünk OPERÁTORI és TARGONCÁS munkakörben!

Feladatok:

  • Vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncák használata
  • A munkabiztonsági követelmények betartása
  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány
  • tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában
  • Operátori tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Próbaidő után mozgóbér
  • Cafetéria
  • Egy műszakos munkarend, 6:00 14:00

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 06-20/ 2513353 telefonszámon lehet.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés