www.cvonline.hu

Targoncás operátor (Referenciaszám: CSZS-625)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.02.25.
Hirdetés azonosító: 420214

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • OKJ-s targoncavezetői, nehézgépkezelői, vagy könnyűgépkezelői engedély (3324 és 3313),
  • 3 műszakos, folyamatos (6+2-es) munkarend vállalása,
  • Orvosi alkalmasság
  • Teszteken, interjúkon való megfelelés.

Előny:

  • Darukötöző OKJ-s végzettség
  • Könnyűgépkezelő/Nehézgépkezelő/Emelőgépkezelő OKJ-s végzettség
  • Termelési anyagmozgatásban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Termelésben történő anyagmozgatás, targoncával és kézi erővel.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér + műszakpótlékok
  • Étkezési támogatás
  • Erzsébet utalvány
  • Hosszútávú munkalehetőség kölcsönzött munkavállalóként
  • Bejárás támogatás, céges buszok

A munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe - Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító részére toboroz és közvetít munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon weboldalunkon, mint álláskereső, és töltse fel szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-625-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő