www.cvonline.hu

Targoncás-operátor (K-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1051078
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Meguntad a gyáróriásokat vagy a régi munkád? Szeretnél egy kisebb létszámú környezetben dolgozni?
Kedveled a raktározási tevékenységet? Szeretsz targoncázni? Jelentkezz az alábbi munkakörre!

Targoncás-operátor
(K-6-M)

Alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • raktári árurendezés,
  • gyártósori kiszolgálás,
  • gyártósori összeszerelés.

Elvárásaink feléd:

  • három műszakos munkarend vállalása,
  • targoncavezetői engedély (sárga+OKJ): 3324, vagy 3324 és 3312 együtt,
  • erkölcsi bizonyítvány.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Ha magadnak érzed a pozíciót jelentkezz! Az alábbi e-mail címen lehet, magyar, fényképes önéletrajzzal.
Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya