www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1027504
lejárt

Karrier az Audinál

Targoncás munkatárs - Présüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A járműgyár új részlegében a Présüzemben történik a lemezalkatrészek előállítása. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A 8.000 Tonnás présgéppel formára húzzuk, vágjuk és kalibráljuk a terítéket. A préselt karosszéria elemek speciális tárolóba kerülnek beraktározásra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Alkatrészek be- és kiszállítása targoncával
  • A termelés kiszolgálása targoncával
  • Beraktározás, komissionálás
  • A raktár és gépeinek üzemeltetése
  • Alkatrészek könyvelése
  • Raktárkészlet vezetése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a termelő területekkel
Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • SAP ismerete előny
  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség és képesség csapatmunkára
  • Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8970

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Telkes Lilla válaszolja meg Önnek: +36 96 66-8888