www.cvonline.hu

Targoncás munkalehetőség

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 976593
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk targoncavezetői és minőségellenőri munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagok előkészítése a termelés részére
  • Raktári anyagelhelyezés, bevételezés, kiadás
  • A termékek minőségellenőrzése
  • Vizuális ellenőrzés munkautasítások alapján
  • Dokumentáció elkészítése
  • Előforduló nehéz fizikai munka

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • 3313 vezetőállásos targoncavezetői engedély
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Színtévesztés kizáró ok!

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány és saját gépjármű

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése honlapon keresztül lehet!