www.cvonline.hu

Targoncás komissiózó

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1069506

Ajándékok emblémázásával foglalkozó magyar nyomdaipari partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat: azonnali munkakezdés
Feladatok:
  • A kapott utasítások és rendelési lista alapján a szükséges termékek tárhelyekről való begyűjtése
  • A begyűjtött termékek minőségellenőrökhöz való eljuttatása

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • Motivált, kitartó személyiség

Juttatások:
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Fix fizetés + cafeteria

Előnyök:
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát lakhely megjelöléssel a fenti e-mail címre vagy keressen az alábbi telefonszámon: +36/20 500 9889

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió