www.cvonline.hu

Targoncás / komissiózó-Páty M1 Ipari park

Magasemelős targoncavezetőket keresünk a Páty és Biatorbágy között található M1 Ipari parkba

Feladatok:

  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • áru összekészítése, rakodás,
  • a munkaterület tisztán tartása.

Elvárások:

  • elektromos targonca vezetésében szerzett gyakorlat,
  • szükséges bizonyítványok: gyalogkiséretű (3312), vezetőállásos (3313), vezetőüléses (3324) és OKJ bizonyítvány. Régi típusú jogosítványnál magasemelős (3343) jogosítvány szükséges.
  • Elektromos üzemű- magasemelős vezetőüléses, vezetőállásos, gyalogkíséretű targoncákkal kell dolgozni.
  • targoncázásban szerzett munkatapasztalat,
  • munkabírás, fizikai terhelhetőség,
  • megbízhatóság, pontosság.

Előny:

  • raktárban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi kollektíva, biztos jövedelemhez jutás egy megbízható munkáltató állományában.

A jelentkezéshez kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét.

Munkavégzés helye Páty
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest