Targoncás irattáros / raktári dolgozó (Referenciaszám: PJ1277)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 324302

Gyáli partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe határozatlan időre:

Raktári dolgozó

Feladat:
- Iratanyag fizikai mozgatása, rakodása (a munka során 10-15 kg tömegű dobozok folyamatos rakodása is feladat lehet)

- Iratok meghatározott szempontok szerinti fizikai válogatása, rendszerezése, dobozolása
- A rendszerezett iratokhoz papír és elektronikus iratjegyzékek készítése
- Targoncavezetői, raktározási feladatok ellátása

Elvárások:
- Érettségi bizonyítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word és Excel)
- Vezetőállásos targonca jogosítvány (3313+OKJ bizonyítvány)

Amit a megbízónk kínál:
- Fiatalos, motiváló csapat

- Nemzetközi vállalati környezet
- Ingyenes céges busz a Határ úttól

Munkavégzés helye: Gyál (Pest megye)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.