www.cvonline.hu

Targoncás anyagmozgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1079459

Szombathelyi partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba Vépre
Feladatok:

  • Homlok és oldalvillás targoncák használata
  • Kamionrakodás, kiszállitás előkészítés

Elvárások:
  • Min.8 általános iskolai végzettség
  • OKJ targoncavezetői engedély
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Hatósági bizonyitvány

Juttatások:
  • Hosszú távú biztos stabil munkahely
  • Alapfizetés+ müszakpótlék
  • Cafetéria

  • Fényképes önéletrajz elküldéséE-mail cím megjelenítéseímre, a tárgy mezőben "Targoncás anyagmozgató-Vép" megjelöléssel. Bővebb információ: 06/70/665-5903 Szombathely, Thököly utca 46-48

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vas