www.cvonline.hu

Targoncás (angol nyelvismerettel)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 613279

Budaörsi kereskedelmi partnercégünk számára azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk Targoncás (angol nyelvismerettel) munkakörben

Feladatok:
  • Ami a munkát illet:
  • főként targoncán kell dolgoznod,
  • fő feladatod a termékek leszedése, betárolása és fizikai mozgatása lesz,
  • a beérkező árukat precízen kell elhelyezned a megfelelő helyre,
  • ügyféltérben is dolgoznod kell, így az áru összekészítésére különösen oda kell figyelned,
  • nem feledkezhetsz meg az adminisztrációról sem, számítógépet is használnod kell majd,
  • fontos, hogy akkor tudsz hatékonyan targoncázni, ha a munkaterületed rendben tartod,
  • angol nyelvet alapfokon használnod kell!
Elvárások:
  • Jelentkezz, ha:
  • lelkes vagy és kipróbálnád magad targoncás munkakörben,
  • dolgoztál, vagy jelenleg is dolgozol a logisztikában, raktározásban,
  • tapasztalatod van a termékek fizikai mozgatása,
  • hajlandó vagy kollégákkal együtt, csapatban dolgozni,
  • szeretnél végre jó munkakörülmények között, kiváló gépparkkal dolgozni,
  • rendelkezel új OKJ-s elektromos targoncavezetői engedéllyel és magas emelésű vezetői tapasztalattal,
  • vágysz a komoly, felelősségteljes és önálló munkára,
  • jó munkabírással, önfegyelemmel rendelkezel és terhelhető vagy.
Amit kínálunk:
  • Hogy mit kínálunk cserébe:
  • mindenképpen bejelentett állást,
  • fix fizetést adunk,
  • egy stabil, multinacionális hátterű cégnél csinálhatod, amit szeretsz és amihez igazán értesz,
  • fejlődési lehetőséget is biztosítunk számodra.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Budaörs
Egyéb:
  • Munkaidő: egy műszakban kell dolgoznod hétfőtől péntekig, későbbiekben akár több műszakokat is vállalhatsz.
Kapcsolat:
Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz minden feltételeknek, kérjük küldd el magyar nyelvű önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése email címre. Ne felejtsd el feltűntetni a leveled tárgyában: az IBT 02 referencia kódot! Felhívjuk szíves figyelmed, hogy a targoncás pozícióra csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk felvenni a kapcsolatot. Keress minket, mi számítunk rád!

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió