www.cvonline.hu

Targoncás (Alsónémedi)

  • A hirdetés 447 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Targoncás

A leendő munkatárs feladatai:

  • beérkező áruk fogadása

  • göngyöleg illetve visszaáru utasítás utáni felrakodása a szállító járműjére

  • Áru összekészítése és adminisztrációja

  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • OKJ targoncavezetői jogosítvány

  • Targoncázás, raktározás területén szerzett tapasztalat

  • Fizikai terhelhetőség és jó állóképesség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség

  • 1 műszakos munkarend

  • teljesítménybér és béren kívüli juttatás

  • saját állományba való átkerülés lehetősége

  • céges buszjáratok Budapest, valamint Dabas-Inárcs-Ócsa útvonalon

Munkavégzés helye:

Alsónémedi, Pest megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 0620/310-1714-os telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014