www.cvonline.hu

Targoncakezelő

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 989467
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kőolaj, földgáz kitermeléssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk targoncakezelőt, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Targoncakezelés fedett és nem fedett területen

Elvárások:

  • Targoncakezelői vizsga megléte
  • Anyagmozgatásban szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Méregkezelői jogosultság

Amit nyújtunk

  • Négy havi munkaidő keret
  • Túlóra elszámolás a hatályos MT szerint

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével teheti meg regisztrációt követően Link megjelenítése