www.cvonline.hu

Targoncakezelő

Hozzáadva: 2017.07.27.
Hirdetés azonosító: 1177671

Partnercégünk részére keresünk, szegedi munkavégzéssel munkatársat.
Feladatok:

  • Gyalogkíséretű elektromos targonca kezelése
  • Anyagmozgatás a raktár területén belül
  • Ládák megfelelő sorrendbe rendezése kiszállításhoz

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Elektromos gyalogkíséretű targoncakezelői engedély

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Heti kifizetés

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, kérjük a hirdetésben szereplő e-mail címre küldje el fényképes, részletes, szakmai önéletrajzát. E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Szeged