www.cvonline.hu

TARGONCA - és VONTATÓVEZETŐ

  • A hirdetés 839 napja lejárt

A baunatali (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 4000 munkavállalót foglalkoztat 4 országban, 36 telephelyen. Elsősorban az autógyárak, illetve autóipari beszállítók számára nyújt logisztikai és raktározási szolgáltatást. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon, öt dunántúli településen. A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalatok összlétszáma mára már meghaladta az 1100 főt.

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. megújult bércsomaggal, új projektjei megvalósításához munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

Feladatok:

  • tehergépkocsi le- és felrakodása
  • raktárba beérkező áru anyagmozgatása és tárhelyre történő betárolása
  • sorkiszolgálás

Elvárások:

  • targonca- és/vagy vontatóvezetői jogosítvány (Új típusú jogosítvány esetén:3324, 3313, régi típusú jogosítvány esetén: 3324, 3331, 3332,3334, 3335, 3343)
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • erkölcsi bizonyítvány
  • csapatban történő munkavégzés

Telephelyeink ahova munkatársakat keresünk: Győr, Tatabánya, Oroszlány, Dunakiliti, Tét

Amennyiben stabil és hosszú távú munkahelyet keres, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő