www.cvonline.hu

Tapasztalt/Senior .net fejlesztő

  • Az álláshirdetés 97 napja lett aktiválva

Feladatok

  • .net alkalmazás fejlesztés (egyedi szoftverek)

  • adatbázis tervezés és fejlesztés

  • kihívást jelentő szakmai feladatok megoldása

  • csapatmunka

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat .net fejlesztésben

  • ASP.NET és a relációs adatbázisok ismerete

  • MSSQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat

  • Objektum-orientált szemlélet és strukturált gondolkodásmód

  • Angol nyelvtudás legalább alap szinten

Előny

  • Van Microsoft minősítésed. (Ha nincs, itt leteheted, Microsoft Gold partnerek)

  • Nem ismeretlen a Windows Platform

  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal.(BI Black Belt partnerek)

  • Átfogó ismeretekkel rendelkezel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax).

  • Dolgoztál már a munkád során WPF-el vagy WCF-el.

Egyéb információ

  • Friss technológiákkal találkozhatsz és használhatsz

  • Folyamatos szakmai kihívásokkal szembesülhetsz

  • Változatos projekteken vehetsz részt

  • Remek közösségi élet-happy friday, gyümölcsnapok, csapat építő tréningek

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika