www.cvonline.hu

Tapasztalt Tesztfejlesztő Mérnök (Kutatás-Fejlesztés)

  • A hirdetés 584 napja lejárt

A National Instruments Kutatás-Fejlesztési Mérnökségének Tesztfejlesztő csoportjába keresünk több éves tapasztalattal rendelkező új mérnök kollégát Tesztfejlesztő mérnök pozícióba.

FVT fejlesztőmérnöki csoportunk a gyártásban használt funkcionális tesztrendszerek fejlesztésével foglalkozik, beleértve új termékek bevezetéséhez használt teszt hardver elemek megtervezését, ezek összeállítását, és a rajtuk futó tesztprogramok, valamint a szükséges dokumentációk elkészítését. Az FVT tesztek biztosítják termékeink megbízhatóságát, hogy a legkiválóbb minőségű termékek jussanak el vevőinkhez.

Téged keresünk, ha ismered az elektronikai gyártókörnyezetet, átfogó rendszerszemlélettel rendelkezel, energikus és proaktív vagy. Ebben a pozícióban lehetőséged van új tesztrendszerek fejlesztésére, a termékfejlesztési folyamat megismerésére és a legújabb NI technológiával dolgozni.

Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész globális csapat részeként dolgozni professzionális légkörben, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Főbb feladatok és hatáskör

  • Tesztrendszerek, tesztkódok fejlesztése új NI termékekhez
  • Tesztrendszerek átfogó dokumentálása és rendszerbe való integrálása
  • Az új termékek teljes körű funkcionális megismerése
  • Tesztfejlesztéssel kapcsolatos problémák megoldása, feladatok koordinálása
  • Közös munkavégzés termékfejlesztőkkel, akár külföldi kiküldetésben is
  • Kapcsolattartás külföldi project vezetőkkel
  • Próbagyártások koordinálása a teszt oldalról, elemzések készítése
  • Gyártásban lévő termékekkel kapcsolatban felmerülő fejlesztések elvégzése

Feltételek

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év elektronikai gyártásban, teszt területen szerzett tapasztalat
  • Elektronikai méréstechnika ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Eredményorientált, fejlődésre, tanulásra nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkában való aktív részvétel
  • Átfogó rendszerszemlélet
  • Priorizálási képesség

Előny

  • Villamosmérnöki, Műszaki Informatikai vagy Mechatronikai szakirányú diploma
  • LabVIEW, TestStand ismeretek
  • NI termékismeret
  • Hardver tesztfejlesztői tapasztalat
  • Áramkörök tervezésében, építésében, javításában szerzett ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Változatos feladatok
  • High mix környezet, több ezer termékkel és teszteszközökkel
  • Rugalmas munkaidő
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Ingyenes sportolási lehetőség
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol