www.cvonline.hu

Tapasztalt termékmérnök

  • A hirdetés 447 napja lejárt

A National Instruments termékmérnök csapatába keresünk több éves tapasztalattal rendelkező új mérnök kollégát. Téged keresünk, ha ismered az elektronikai gyártókörnyezetet, ha egy fedél alatt szeretnéd látni a termék útját a kezdetektől a kivezetésig, ha munkáddal valós hatást szeretnél gyakorolni az üzletre, life-cycle menedzsmentre, és szereted az önállóságot, kapcsolatépítést, az egyedi megoldásokat, ha vannak ötleteid és érzed magadban az energiát, hogy azokat érvényre is tudod juttatni. Mindezt nálunk megvalósíthatod egy segítőkész csapat tagjaként igazán baráti légkörben, multinacionális high-tech körülmények között.

Feladatok

• Globális célok támogatása a termék design, folyamatfejlesztések és hibabiztos megoldások bevezetésén keresztül
• Új termékek gyárthatósági vizsgálata (DfM), folyamatos részvétel gyártási oldalról az új termékek fejlesztésében a lehető legkorábbi időponttól
• Új termékek bevezetésének teljes körű (NPI) koordinálása
• Valós és direkt kapcsolattartás a fejlesztőkkel
• Stratégiai kapcsolatépítés az amerikai és malajziai gyáregységekkel és társterületekkel
• A termelés során felmerülő elsődleges problémák megoldásának kezdeményezése, ezek támogatása és ismételt előfordulásának megakadályozása (pl. gyökér-ok elemzés, hibabiztos megoldások, re-design)
• Fő mérőszámok folyamatos nyomon követése (pl: NPI On Time Delivery, Failure Rate), ezek elemzése alapján önálló fejlesztési projektek levezetése
• Termékcsaládokkal kapcsolatos helyi és globális projektek vezetése (PDCA, KATA módszerek)
• LEAN, Kaizen és CI akciók kezdeményezése/irányítása illetve azokba történő bevonódás
• Vevői visszajelzések feldolgozása és kezelése (pl: 5W2H, 6step, Why-Why)
• Üzleti eredmények negyedéves prezentálása (QBR)
• Javaslatok kidolgozása a lokális és globális csoportszintű mérőszámok fejlesztésére vonatkozóan

• Villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
• Elektronikai gyártásban szerzett 2-3 éves tapasztalat
• Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent

• Termékmérnök, Projekt mérnök, NPI mérnök munkakörök valamelyikében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Versenyképes juttatási csomag
• Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
• Angol nyelv napi szintű használata
• Változatos termékskála
• High-tech gyártási technológiák használata
• Oracle, Agile, Valor és belső fejlesztésű programok elsajátításának lehetősége
• Rugalmas munkaidő
• Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
• Dinamikus, összetartó csapat
• Utazási lehetőség
• Ingyenes sportolási lehetőség

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő