Tapasztalt telefonos üzletkötő B2B területre angol nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.26.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 1045458
lejárt

Tapasztalt telefonos üzletkötőt keresünk multinacionális ügyfelünk budapesti irodájába, vállalati értékesítésre. Megbízónk Európában az egyik vezető konferencia és tréning szervező és értékesítő vállalata, mely a világ legnagyobb vállalatainak vezetőivel és vezetőinek tart tréningeket világszerte és a magyar irodájába keres, tapasztalt, prémium termékek értékesítésében és felsővezetői üzletkötésben jártas telefonos üzletkötőt.

Partnerünk kiváló alapfizetést, progresszív és kimagasló jutalék rendszert, szakmai és gyakorlati tréningeket, nemzetközi munkakörnyezetet és tréningeket, utazási lehetőségeket, családias munkakörnyezetet és támogató vezetést kínál a jelentkező üzletkötőnek.
Legfontosabb feladatok:

  • Szakmai és gyakorlati tréningek elvégzése
  • Értékesítési stratégia kidolgozása
  • Meglévő ügyfél adatbázis feldolgozása, új ügyfelek felkutatása
  • Telefonos értékesítés meglévő és lehetséges nemzetközi ügyfeleknek angol nyelven
  • Teljes körű adminisztráció és utókövetés

Legfontosabb elvárások:

  • Legalább egy év értékesítési tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Proaktív és asszertív kommunikáció
  • Határozott és következetes személyiség

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a www.hays-response.hu weboldalon.