www.cvonline.hu

Tapasztalt szoftvertesztelők

  • A hirdetés 1141 napja lejárt

<b> Tapasztalt szoftvertesztelőket keresünk! </b>

A Qualysoft Zrt. a telekommunikációs területen tevékenykedő nemzetközi partnerével közösen indít olyan 10 fős scrum módszertan szerint dolgozó csapatokat, amelyek itt, Budapesten végzik a partner egyik piacvezető termékének támogatását.

Első 10 fős csapatunk októberben már elkezdte a munkát, és további 2 csapat felállításán dolgozunk jelenleg.

A jövő év elején induló egyik csapatunk kizárólag tesztelőkből áll majd, ide keressük leendő kollégáinkat junior és senior pozíciók betöltésére, az alábbi feladatokra:

<b>Feladatok</b>:

• Telekommunikációs szoftver és applikációk tesztelése: teszttervek kidolgozása, tesztek végrehajtása és dokumentálása
• Tesztkörnyezet fejlesztése, tesztadatok karbantartása
• Együttműködés fejlesztőkkel, tesztelőkkel

<b>Elvárások</b>:

• 2-3 éves automatizált szoftvertesztelés területén szerzett tapasztalat
• Legalább alapfokú scriptelési ismeretek (pl. Perl)
• Unix/Linux ismeretek
• IP protokoll ismeretek
• Tesztelési és tesztautomatizálási módszerek ismerete
• Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete
• Középfokú angolnyelv-tudás (szóban és írásban)

<b>Előny</b>:

• Szoftverfejlesztői jártasság C, C++ vagy Java programnyelvekben
• ISTQB-CTFL képesítés

<b>Amit kínálunk</b>:

• Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
• Kiváló munkakörnyezet
• Versenyképes juttatási csomag

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő