www.cvonline.hu

Tapasztalt / senior .NET fejlesztő

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat. Változatos projektekkel rendelkeznek, elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés területén kínálnak átfogó megoldásokat.

Pozíció azonosító: B03

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

  • .NET (webes) alkalmazásfejlesztés
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Projekteknek támogatása
  • Fejlesztési dokumentációk készítése

Elvárások

  • Minimum 3 év .NET fejlesztési tapasztalat (tapasztalt és senior kollégákat keresünk)
  • WPF, WCF, ASP.Net MVC ismerete
  • Relációs adatbázis kezelés
  • Visual Studio .NET használata
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás

Előny

  • Microsoft minősítés
  • SharePoint ismeret
  • MS SQL ismerete
  • jQuery, ExtJS ismeret
  • Windows platform ismeret

Egyéb információ

  • Ügyfelünk nyitott az alkalmazotti munkaviszonyra illetve a vállalkozói jogviszonyra is
  • Nemzetközi projektek
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok)
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol