www.cvonline.hu

Tapasztalt / senior Java fejlesztő

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Tapasztalt/senior Java fejlesztő

B04MS_Jf

Multinacionális IT outsourcing partnerünk számára keresünk tapasztalt és senior szintű Java fejlesztőket.

Feladatok:

Feladatok:

  • Komplex üzleti alkalmazások fejlesztése Java nyelven, pénzügyi területen
  • Részvétel a support tevékenységben
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Megbízóval, valamint nemzetközi fejlesztési team-ekkel való egyeztetés

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Informatikus vagy mérnök diploma
  • Legalább 3 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Unix shell scripting vagy Perl alapszintű ismerete
  • Adatbázisfejlesztési tapasztalat (JBDC, Hibernate)
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó szervezői és koordinációs képesség
  • Részletorientáltság és jó időbeosztási képesség

Előny:

  • JUnit, Design Patterns, Ant build framework ismeret
  • Web-es technológiák ismerete (XML, SOAP, XSD)
  • Spring ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő