www.cvonline.hu

Tapasztalt projekt asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.02.11.
Hirdetés azonosító: 705018

Agrárkereskedelmi és élelmiszeripari profilú multinacionális ügyfelünk részére keresünk új kollégát Projekt Asszisztensi pozícióba.

Feladatok:

- projekt infrastruktúra biztosítása
- tervek és prezentációk előkészítése
- folyamatos kapcsolat tartás az ügyfelekkel és a globális partnerekkel angol nyelven
- dokumentáció elkészítése, események megfelelő után követése
- szállás és utazás foglalása, céges rendezvények lebonyolítása
- irodai adminisztráció
- egyéb asszisztensi ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások:

- felsőfokú végzettség,
- 2 év projektasszisztensi munkatapasztalat
- felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás (az interjún teszteljük!)
- fiatalos és dinamikus személyiség
- gyors probléma megoldó és tanulási készség,
- csapatjátékos attitűd és kiváló kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- stabil háttérrel rendelkező cég
- folyamatos fejlődési lehetőség
- hosszú távú karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a