www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 971901
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt  különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
TAPASZTALT ORACLE FEJLESZTŐ (E-AR05)

Feladatok:

A kiválasztott jelölt részt vesz ügyfelünk Oracle alapú rendszereinek tervezésében, fejlesztésében, a fejlesztések tesztelésében, valamint az ezzel kapcsolatos konzultációs tevékenységekben.

Szakmai követelmények:
  • Programozási nyelv: Oracle SQL - PL/SQL programozás, optimalizálás
  • Adatbázis ismeretek: Oracle
  • Operációs rendszer ismeretek: Windows, Unix
  • Legalább 2 éves Oracle fejlesztési területen eltöltött tapasztalat
  • Angol írott és beszélt nyelvismeret
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Előny:
  • Adatmodellező eszközök ismerete
  • Adatbázis üzemeltetési ismeretek
  • Java komponensek, szolgáltatások ismerete és fejlesztési tapasztalat
  • Linux szerver gyakorlati szintű üzemeltetési tapasztalat

Fizetés: versenyképes jövedelem, alkalmazotti vagy alvállalkozói jogviszony, 6-12 hónapos megbízás
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra
Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.1.789.7416

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió