www.cvonline.hu

Tapasztalt mérlegképes könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.11.
Hirdetés azonosító: 991186

Tapasztalt ambiciózus könyvelők figyelem! Teljeskörű Könyvelői munkakörbe keresünk új munkatársat. Ha egy profi de fiatalos, pozitív szemléletű könyvelőirodai csapatban képzeled el a jövődet, jelentkezz! Partnerünk neves magyarországi cégcsoport, mely folyamatos bővülés miatt új munkatársat keres.

Feladatok:

- könyvelési feladatok teljes körű ellátása (1 nagyobb és 3 kisebb cég)
- ügyfelek főkönyvi és analitikus (vevők, szállítók, stb) könyvelése
- beszámolók készítése
- zárási munkák
- ügyfélnek adatszolgáltatások elkészítése (reporting)
- statisztikai jelentések, adatszolgáltatás
- könyvvizsgálat előkészítése, együttműködés a könyvvizsgálóval
- kapcsolattartás ügyfelekkel szóban és írásban

Elvárások:

- számviteli/pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
- középfokú angol nyelvtudás
- minimum 2-3 éves tapasztalat teljes körű könyvelésben
- könyvelőirodában, vállalati oldalon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- változatos ügyfélkör
- belső tréningek, oktatások
- adminisztratív feladatokat asszisztens segíti
- családbarát, rugalmas munkahelyi környezet
- heti egyszer rövidített munkaidő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a