www.cvonline.hu

Tapasztalt Könyvelő

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.12.15.
Hirdetés azonosító: 984976

Ebesi ügyfelünkhöz keresünk tapasztalt és elhivatott Számviteli Tanácsadót!

Feladatok:

- A cég számviteli és adózási területének teljes körű irányításában való részvétel
- A könyvelői csapat munkájának teljes körű szakmai és operatív segítése/ellenőrzése
- Bevallások, éves beszámolók, statisztikák, havi zárások, elhatárolások elkészítésében való részvétel, ellenőrzés
- Könyvvizsgálaton való aktív közreműködés
- Szabályzatok készítése, betartása
- Csapat munkájának koordinálása
- Kapcsolattartás illetékes szervekkel

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági és regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
- Naprakész adózási, számviteli gyakorlat
- Számviteli munkakörben eltöltött legalább 5 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség

- Munkavégzés helye: Ebes

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a