www.cvonline.hu

Tapasztalt könyvelő

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.08.23.
Hirdetés azonosító: 922069

Innovatív megoldásokat nyújtó, saját fejlesztő csapattal rendelkező, termelésben tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk tapasztalt könyvelő kollégát középfokú angol nyelvtudással.

Ha teljeskörű könyvelésben szeretné folytatni a karrierjét Pest megye könnyen megközelíthető agglomerációjában, ha szívesen koordinálna egy kisebb csapatot, és egy vidám, pozitív csapat része szeretne lenni, jelentkezzen!

Feladatok:

•Vállalati pénzügyi, számviteli folyamatokban részvétel, valamint folyamatok javítása,
•Főkönyvi könyvelés,
•IFRS módosítások kezelése,
•Komplex számviteli esetek teljes körű megoldása a szükséges SAP és/vagy folyamatváltoztatással és dokumentálással együtt,
•Aktív részvétel a havi, éves zárásban,
•Adatszolgáltatási tevékenység
•Egy kisebb csapat koordinálása, munkájuk felügyelete

Elvárások:

•Közgazdasági-, vagy pénzügyi-, számviteli felsőfokú végzettség, (számviteli végzettség előny)
•Mérlegképes könyvelői regisztráció
•Kommunikációképes (főleg írásban) középfokú angol nyelvtudás
•Min. 5 év releváns - teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
•SAP integrált rendszer ismerete előny,
•SOX folyamatok ismerete előny
•termelő cégnél szerzett tapasztalat előny
•önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
•átfogó szakmai ismeretek, kiemelkedő információ-átadási képességgel

Amit kínálunk:

•vidám, pozitív és összetartó csapat
•nyugodt, modern környezet
•versenyképes fizetés
•egy kisebb csapat koordinálásában való részvétel
•könnyen megközelíthető iroda
•utazási-, vagy albérlet-támogatás, céges autóbusz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a