www.cvonline.hu
Tapasztalt könyvelő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.30.
Hirdetés azonosító: 903851
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk nemzetközi könyvelőiroda, a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek. Tapasztalt könyvelő munkakörbe új munkatársat keresünk.

Fő feladatok:

- Számviteli nyilvántartások önálló felépítése és vezetése
- Havi zárási folyamatban való részvétel
- Könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése
- Beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása
- Dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése
- Ügyfél képviselet könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton
- Junior kollégák fejlesztése, ellenőrzése
- Ügyfélkapcsolatok fejlesztése

Követelmények
- Számviteli szolgáltatónál szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat,
- Felsőfokú szakirányú végzettség,
- Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés ‑ adótanácsadói végzettség előny
- Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
- Magabiztos angol nyelvtudás,
- Microsoft irodai programok kiemelkedő használata,
- Önálló, pontos, hatékony munkavégzés,
- Előny a társaság könyvelésében ideális esetben számviteli szolgáltatónál szerzett tapasztalat
- Szakmailag folyamatos fejlődési igény
- Magyar és nemzetközi számviteli ismeretek (IFRS, IAS,USGAAP) előny

- Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
- Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
- Karrierlehetőség