www.cvonline.hu

Tapasztalt könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 831149

Nemzetközi partnerünk számára keresnünk 2-3 éves tapasztalattal rendelkező könyvelőt Budapest 17. kerületében található irodájukba.

Feladatok:

- számlakönyvelés
- bank posting
- havi zárásokban való részvétel
- intercompany egyeztetések elvégzése
- adóbevallások elkészítése, ÁFA-bevallások

Elvárások:

Alapvető elvárások:
- Felsőfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség VAGY mérlegképes könyvelői képesítés mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
- 2-3 év teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás legalább írásban
- lojális hozzáállás
- logikus gondolkodás
- dinamikus, fiatalos személyiség

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- Felsőfokú szakmai képesítés ÉS mérlegképes könyvelői végzettség
- Tapasztalat kereskedelmi/logisztikai szektorban
- MS Navision ismeret

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú, stabil vállalati hátér
- Kellemes, barátságos légkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a