www.cvonline.hu

Tapasztalt Könyvelő

  • Szeretne egy jó nevű könyvelőirodánál dolgozni?
  • Szeretné kamatoztatni számviteli tudását?
  • Szereti a kihívásokat?

Nemzetközi ügyvezetési és számviteli szolgáltatásokkal foglalkozó ügyfelünk budapesti irodájába keresünk könyvelő munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés koordinálása
  • Nyilvántartások egyeztetése (analitika, főkönyv, adófolyószámlák, szállítók, vevők, készletmozgások, tárgyi eszköz analitikák)
  • Könyvelő asszisztensek átfogó ellenőrzése
  • Eredmény- és egyéb pénzügyi kimutatások, mérlegek, jelentések, menedzsment riportok, beszámolók, konszolidáció, adó- és egyéb bevallások, hatósági bejelentések készítése
  • Könyvvizsgálat lebonyolítása
  • Adóvizsgálatban történő közreműködés
  • Kommunikáció az ügyfelekkel angolul és magyarul

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői (vagy azzal egyenértékű) végzettség
  • 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • stabil számítógépes ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelv tudás
  • Ügyfélközpontú, cselekvésorintált személyiség
  • Problémamegoldó és analitikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • MicroSoft Dynamics rendszer ismerete
  • Excel tudás
  • IFRS ismeret

Kiválasztási folyamat:

  • általános interjú
  • szakmai teszt
  • szakmai interjú

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekvő vállalatnál

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése">www.facebook.com/kellyservices.hu

Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése">www.twitter.com/KellyServicesHu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Budapest