www.cvonline.hu

Tapasztalt Könyvelő

  • A hirdetés 54 napja lejárt

Piacvezető, innovatív multinacionális gyártó partnerünk tapasztalt könyvelő kollégát keres. A leendő könyvelőnek lehetősége lesz komplex főkönyvi- és projekt könyvelési feladatok során szélesítenie a szakmai tudását egy stabil, növekvő vállalatnál.

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Havi és éves pénzügyi zárás során a főkönyvi könyvelések koordinációja, ellenőrzése
  • Elhatárolások, tárgyi eszközök, vegyes könyvelések elvégzése
  • Beszámolók összeállítása
  • Költség és statisztikai allokációs feladatok
  • Mérleg és ütköző számlák egyeztetése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal a pontos mérleg elkészítése érdekében
  • Adott projektekre vonatkozó teljes könyvelői feladatok ellátása
  • Tárgyi eszköz és a főkönyvi könyvelés rekonsziliációja
  • Junior kollégák munkájának támogatása
  • Folyamatfejlesztési projektben való aktív részvétel
  • A csoportvezető támogatása az audit előkészítésében és lebonyolításában
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi-számviteli végzettség
  • Legalább 3-5 éves könyvelői tapasztalat
  • Magyar könyvelőirodában vagy magyar cég teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat előny!
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapos Excel és Outlook ismeret
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés, a határidők pontos betartása
Amit kínálunk:
  • Modern irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Cafeteria, bónusz
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő