www.cvonline.hu

Tapasztalt könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1071983

Ügyfelünk egy multinacionális vállalat, aki folyamatosan bővülő szolgáltató központjába keres tapasztalattal rendelkező könyvelő kollégát. Ha érdekel a számok világa, szeretsz elmélyedni elemzésekben, szakmailag szeretnél fejlődni egy izgalmas pozícióban, jelentkezz!

Feladatok:

A főkönyvelő feladatai közé tartozik
- a havi, negyedéves és éves zárások lebonyolítása
- az auditálás előkészítése
- a mérleg számlák egyeztetése.

Ha úgy érzed, hogy analitikus személyiség vagy és komplex számviteli tudással rendelkezel, ez lehet a legjobb következő lépés a karrieredben!

Elvárások:

- legalább 1 év könyvelési tapasztalat
- mély számviteli ismeretek
- Excel haladó használata, függvények ismerete
- középfokú, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Mérlegképes könyvelői vizsga megléte előny.

Amit kínálunk:

- multinacionális környezet
- globális régió támogatása
- versenyképes juttatási csomag
- szakmai és nyelvi képzési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a