www.cvonline.hu

Tapasztalt könyvelő (projekt munka)

  • A hirdetés 897 napja lejárt

A Process Solutions Csoportot az Arthur Andersen alapította saját outsourcing (BPO) divíziójaként. Ma már az európai régió dinamikusan és gyorsan növekvő, független számviteli szolgáltatójaként működünk. Saját irodáink és kipróbált partnerhálózatunk révén Európa legtöbb országában nyújtunk magas színvonalú pénzügyi és számviteli szolgáltatásokat multinacionális ügyfeleinknek, akik közül számos a világ legnagyobb vállalatai közé tartozik. Ügyfeleinkkel partneri kapcsolatot építünk, és így biztosítunk számukra professzionális számviteli támogatást. Jelenleg

pozícióba keresünk munkatársakat multinacionális ügyfelünk budapesti Shared Service Centerébe egy 6 hónapos projekt időszakra (megbízási jogviszony), amely jó teljesítmény esetén munkaviszonnyá alakítható.

Feladatok:

  • intercompany egyeztetések;
  • kommunikáció a vállalatcsoport többi tagjával (globális szinten);
  • önálló feladatvégzés SAP-ban.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • minimum 3-4 év könyvelésben szerzett tapasztalat;
  • SAP-ban való jártasság (önálló felhasználó szint)
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • precíz, pontos munkavégzés.

Előnyök:

  • SSC-ben szerzett tapasztalat;
  • szállító egyeztetésben való jártasság;
  • Oracle ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • színvonalas munkakörnyezet;
  • fiatal csapat.

Magyar és angol nyelvű, motivációs levéllel és fényképpel ellátott önéletrajzát „Tapasztalt könyvelő” jeligével küldje az alábbi email-címre.

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

További információt cégünkről a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése honlapon talál.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése Link megjelenítése" target="_blank">

Link megjelenítése/" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol