www.cvonline.hu
Tapasztalt könyvelő - német nyelvtudással - májustól
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.05.04.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 711141
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi könyvelőiroda megbízásából keresünk angol partnercég részére tapasztalt mérlegképes KÖNYVELŐ-t, aki az alábbi feladatokért lesz felelős:

- teljeskörű főkönyvi könyvelés
- beszámoló-készítés
- bevallások elkészítése
- hóvégi pénzügyi riportok készítése az anyavállalatok számára
- adózással kapcsolatos feladatok
- asszisztensek munkájának felügyelete

Követelmények
- felsőfokú gazdasági végzettség
- regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
-magyar és nemzetközi számviteli (IFRS, IAS,USGAAP) ismeretek
- tárgyalóképes németl nyelvtudás
- 3-4 év teljes körű könyvelési tapasztalat
- pontos, precíz munkavégzés, ügyfélközpontúság