www.cvonline.hu
Tapasztalt könyvelő - angol vagy német nyelvtudással
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.05.19.
Jelentkezési határidő: 2014.05.23.
Hirdetés azonosító: 808574
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi könyvelőiroda megbízásából keresünk tapasztalt mérlegképes KÖNYVELŐ-t, aki az alábbi feladatokért lesz felelős:

- teljeskörű főkönyvi könyvelés
- beszámoló-készítés
- bevallások elkészítése
- hóvégi pénzügyi riportok készítése az anyavállalatok számára
- adózással kapcsolatos feladatok
- asszisztensek munkájának felügyelete

Követelmények
- felsőfokú gazdasági végzettség
- regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
-magyar és nemzetközi számviteli (IFRS, IAS,USGAAP) ismeretek
- erős középfokú angol vagy német nyelvtudás
- 3-4 év teljes körű könyvelési tapasztalat
- pontos, precíz munkavégzés, ügyfélközpontúság